Miska z psią karmą i psim ciasteczkiem
Nasza historia

COCO karma

Firma COCO karma, zoologią na Oleśnickim lokalnym rynku zajmuje się już 8 lat. Sprzedażą internetową zajmujemy się od 2019 roku i sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty renomowanych marek.

Jesteśmy firmą rodzinną i do każdego zamówienia i klienta podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że zależy Wam na czasie, dlatego robimy, co możemy, żeby wysłać Wam produkty jak najszybciej!

Poznaj nasze cele

Aby Twój ukochany pupil czuł się w pełni komfortowo i mógł wieść zdrowe i szczęśliwe życie u Twojego boku, przygotowaliśmy kompleksową ofertę wysokojakościowej karmy dla zwierząt domowych. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w obszarze artykułów dla zwierząt domowych i odkryj naszą dużą różnorodność produktów dla zwierząt. Nieważne, czy masz pasa, czy kota — w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co sprawi, że serce Twojego pupila zacznie bić szybciej. 

Wybieraj spośród wielu ofert wysokiej jakości karmy dostosowanej specjalnie do potrzeb Twojego pupila. Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedni produkt dla swojego pupila! Zamawiaj produkty łatwo i wygodnie z domu. Wybierz z szerokiej gamy metod płatności. A jeśli kiedykolwiek będziesz niezadowolony lub będziesz miał jakiekolwiek pytania, nasza obsługa klienta z przyjemnością Ci pomoże. Odpowiemy na Twoje pytania i czekamy na Twoje sugestie, abyśmy mogli jeszcze bardziej podnieść jakość naszych usług dla Ciebie i Twojego pupila.